Milujeme naše čtyřnohé přátele.

Milujeme naše čtyřnohé přátele. Z tohoto důvodu se mnozí z nás rozhodnou je zahrnout do rodinného kruhu. Mámé rádi psy pro jejich zvláštní loajalitu, přinášení pohodlí a poskytování velké dávky lásky.

Hra s nimi nás uvolňuje, nicméně za těmito potěšeními však následuje velká odpovědnost za živé tvory. Stejně jako ostatní členové rodiny s nimi zacházíme s úctou a péčí o jejich zdraví a pohodlí.

Procházky jsou nepostradatelnou součástí k udržení přátelství se svým psem. Chodíme se psy nejen kvůli jejich potřeb, ale také jim poskytujeme správnou dávku pohybu. Někdy nás však mohou překvapit. Např. když něco špatného sní, nebo na procházce, když dělají své pochůzky hojněji, než jsme očekávali. Už jste někdy zažili situaci, kdy vám chyběly sáčký nebo jste je ve spěchu zapomněli?

V těchto neočekávaných situacích pomohou náše dávkovače sáčků.

Stojí za zvážení, zdá požádát městský uřad, aby se objevily tyto dávkovače na oblíbených místech pro procházky s vašimi domácími mazlíčky. Nejen že nám to ušetří stres, ale také pomůže udržet čistotu na sídlišti, nebo v nedalekém parku.

Dávkovače na sáčky nejsou jediným naším výrobkem. Koše na psí výkaly jsou také velmi důležitým prvkem malé architektury. Díky své konstrukci a hygienické certifikaci v souladu s normami Národního ústavu veřejného zdraví – Národního hygienického ústavu, pomohou snížit riziko šíření patogenních bakterií a parazitů.

Odpadkové koše s dávkovači díky jejich barvám jsou okamžitě viditelné. Z tohoto důvodu se kromě funkce udržování čistoty setkávají ještě s jednou funkcí – připomenutím, aby jsme po našem domácím mazlíčkovi uklidili!

Čištění bot, ​​když vstoupime do „překvapení“ na chodníku nebo v parku, není nic příjemného. Stejně tak, jako není nic příjemného, ​​když se naše dítě vrátí ušpiněné od psích potřeb. Proto se o své okolí staráme společně, aby bylo elegantní, funkční a v důsledku toho krásné. Snažme se, aby jsme v něm žili s pocitem radosti, místo frustrace a nemuseli jsme si čistit boty od psích potřeb.